Neden Karaduman Makina

Salı, 12 Ağustos 2008 00:13 yönetici
Yazdır PDF

Türkiye de market lideri konumunda olan ve yüksek kalite de PPRC kaynak makinaları ve aparatları üreten firmamız 1980 yılında kurulmuştur.Karaduman Makine yüksek kalite de üretttiği PPRC kaynak makinalarını ve aparatlarını dünya çapında 30 dan fazla ülkeye “KARADUMAN” markası yada özel marka çalışmaları yaparak ihrac etmektedir.

 

Firmamız uluslar arası standartları olan CE,GOST-R,UKR-SEPRO belgelerine sahip saygın bir kuruluş olmanın verdiği özgüvenle sektörde söz sahibi olmanın haklı grurunu yaşamaktadır.Üretimimizde kullanmış olduğumuz makinelerimiz Avrupanın önde gelen sanayi kuruluşlarının imalatları olup,üretimimiz olan ürünleirmiz kendi Ar-ge departlanlarımızda son teknolojilerden faydalanarak üretilmektedir.

Firmamız KARADUMAN MAKİNA sektörel bazda ulusal ve uluslar arası fuar organisazyonlarına katılarak üretim hacmini her geçen gün artırmakta ve gücüne güç katmaktadır.

Tesisatçılarımızın problemlerini göz önünde bulundurarak daima kullanışlı ekonomik sağlam ürünler üreten KARADUMAN MAKİNA geleceğe umutla bakmakta ve sektördeki saygınlığını korumaya ve sektöre yenilik kazandırmaya devam etmektedir.

 

Pazar, 17 Şubat 2013 13:20 tarihinde güncellendi